Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki
Czy lubicie czytać książki? Jeśli tak, to jakie? Czy macie może ulubione tytuły lub ulubionych autorów? Podzielcie się tym tutaj. Uśmiech
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Mam mało czasu, ale staram się coś tam przeczytać. Nie mam ulubionego autora. Ostatnio czytałam 'Grę w klasy' Cortazara. Niesamowita powieść. Uśmiech
Jest taki dzień po którym dusza drga
a gwiazdy wkoło błyszczą spada szczęścia łza
jest taka noc po której serce łka
bezsenność wielu godzin - najdłuższa pora dnia
Odpowiedz
Już jakiś czas temu miałam to przeczytać, ale jakoś nie mogłam się za to zabrać. Muszę w końcu znaleźć czas, bo książka ma świetne opinie.
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Książka jest naprawdę cudowna, chciałabym ją przeczytać drugi raz, ale coś nie mam czasu. Poza tym bardzo lubię noblistów takich jak Romain Rolland czy Anatol France.
Jest taki dzień po którym dusza drga
a gwiazdy wkoło błyszczą spada szczęścia łza
jest taka noc po której serce łka
bezsenność wielu godzin - najdłuższa pora dnia
Odpowiedz
Ja nie czytam często,ewentualnie tylko te książki, o których jest głośno w internecie albo w tv. Ostatnio zaczęłam czytać ,, 50 twarzy Greya" Uśmiech
Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.
Odpowiedz
ja dla odmiany raczej nie czytam tego co głośne i okrzyczane, tylko to co mnie w jakiś sposób po pobieżnym przekartkowaniu zaciekawi... Ale i tak ubolewam, że mam za mało czasu na czytanie.
W pustej muszli szumią morza
Które kiedyś były
W pustej piersi płonie pożar
Lasów , co się śniły
Odpowiedz
Ja raczej nie książki tylko popularnonaukowe gazety i to najczęściej w internecie, tak najłatwiej jakoś mi chyba.
A więc i uśmiech masz jak nikt
Do nieba z tobą chce się pójść
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości