Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wykonać torby z nadrukiem
#1
Żarówka 
Bardzo popularne i lubiane tormy z nadrukiem można wykonać w prosty sposób.
Torby z nadrukiem można wykonać metodą termotransferową: folia termotransferowa - flock lub flex wgrzana prasą termotransferową. Grafiki wycina sieę w odbiciu lustrzanym ploterem tnącym, wybiera się niepotrzebną folię i przekłada na torbę a następnie wgrzewa przy pomocy prasy termotransferowej w temperaturze 185-190 stopni C przez 35-40 sekund. Przy tej technologi możemy zastosować torby bawełniane i wykonane z mieszanek bawełny.

Drugą metodą jest technologia sublimacji, który polega na zastosowaniu:
- papieru do sublimacji
- tuszy do sublimacji
- prasy termotransferowej
Przy tej technologi można wykorzystać wyłącznie tormy poliestrowe lub bawełniane po zastosowaniu specjalnego aktywatora do bawełny - nakłada się warstwę polimeru i sublimacja także przepięknie się przenosi.
Grafikę drukuje się na drukarce przystosowanej do druku sublimacyjnego specjalnymi tuszami na papierze sublimacyjnym - także w odbiciu lustrzanym a następnie wydruk przenosi się pod wpływem ciepła za pomocą prasy termotransferowej.

Prasy termotransferowe to urządzenia, którymi metodami termotransferu lub sublimacji wykonamy nadruki na : koszulkach, odzieży reklamowej, odzieży roboczej, czapkach, kubkach, kuflach, szklankach, płytkach ceramicznych, drewnie, aluminium, talerzach, włókninie polyestrowej, podkładkach korkowych i innych materiałach płaskich.

Jako jeden z największych dostawców techniki reklamowej możemy Państwu zaproponować maszyny do termotransferu i sublimacji sprawdzonej jakości, stabilne, o zminimalizowanych wahaniach temperatury, z równomiernym rozkładem temperatury, produkcji niemieckiej i polskiej.

W ofercie posiadamy prasy termotransferowe dla osób początkujących jak i profesjonalistów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowegi i życzymy samych udanych nadruków.
Państwo mają pomysł, a my mamy optymalne urządzenia - plotersky.pl[/align]
Odpowiedz
#2
Hm, jakiś pomysł na biznes to to jest. Ciekawe, przyjrzę się dokładniej.
W pustej muszli szumią morza
Które kiedyś były
W pustej piersi płonie pożar
Lasów , co się śniły
Odpowiedz
#3
No tak, ale jak to zrobic tak po domowemu? Da się tak nie przemysłowo jakoś? Jedną czy dwie na własny użytek zrobic?
A więc i uśmiech masz jak nikt
Do nieba z tobą chce się pójść
Odpowiedz
#4
Prawda! To jest metoda na produkcję przemysłową, a jak zrobic sobie samemu w domu? Da się jakoś poza napisem farbami do tkanin coś wykonac w warunkach domowych?
Cożeś ty Kasiu robiła
Źeś całą nocke świeciła
Drobno kapuste siekałam
I na cie Jasiu cekałam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości