Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spieralność
#1
Czy wasze nadruki na torbach z czasem się nie spierają albo nie wycierają? Na mojej torbie nadruk znika z czasem i zastanawiam się,czy to wina kiepskiej jakości torby czy może to naturalna kolej rzeczy i znak by wymienić torbęJęzyk
Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.
Odpowiedz
#2
Ja uważam, że każda rzecz się zużywa, torba też... nie przeszkadza mi jakos bardzo to, że nadruk się spiera, ale fakt, to znak, że pora na nową torbę!
W pustej muszli szumią morza
Które kiedyś były
W pustej piersi płonie pożar
Lasów , co się śniły
Odpowiedz
#3
Moje też się spierają, ale cóż, trudno, sytuacja sama wymusza zmianę torby na nową! I dobrze, bo pewnie miałabym lata całe stale taką samą.
A więc i uśmiech masz jak nikt
Do nieba z tobą chce się pójść
Odpowiedz
#4
I ja mam tak, że się nadruki spierają, chyba tak musi już byc! Zwykle w takim momencie nową torbę wyciągam do używania, zawsze jakąś nową w zapasie mam.
Cożeś ty Kasiu robiła
Źeś całą nocke świeciła
Drobno kapuste siekałam
I na cie Jasiu cekałam
Odpowiedz
#5
No niestety dzisiaj wszystko już podchodzi po jednorazówkę, ale są tego dobre strony. Nie trzymamy nic długo bo jest jeszcze ładne Oczko

____________________________
http://polisclinic.pl/
Odpowiedz
#6
a jak jest z nadrukami 3D? wzór stworzony Drukarka 3D http://hexagongroup.pl/ jest trwalszy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości