Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubicie nadruki?
Czy lubicie nadruki na torbach? Czy może Wam przeszkadzają i jak tylko możecie, wybieracie gładkie torby bez żadnych ozdób? Uśmiech
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Gładkie torby są nudne! Uwielbiam ciekawe nadruki. Ostatnio kupiłam sobie płócienną torbę z kotkiem i jest naprawdę urocza i bardzo lubię ją nosić. Uśmiech
Jest taki dzień po którym dusza drga
a gwiazdy wkoło błyszczą spada szczęścia łza
jest taka noc po której serce łka
bezsenność wielu godzin - najdłuższa pora dnia
Odpowiedz
A ja jakoś nie przepadam za nadrukami. Lubię torby gładkie w stonowanych kolorach. Mimo że to tylko torba na zakupy, to lubię jak pasuje, to reszty. Oczko
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Ja lubię nadruki, ale ciekawe. Jak co raz widzę torebkę z nadrukiem ''i'm not a plastic bag" to już mi sie rzygać chce.
Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.
Odpowiedz
Oj tak, masz rację! Jak nadruk, to ciekawy, przykuwający wzrok, taki, że pomyślec trzeba albo samo się usmiecha! Nie lubię gładkich toreb!
W pustej muszli szumią morza
Które kiedyś były
W pustej piersi płonie pożar
Lasów , co się śniły
Odpowiedz
Podpisuję się pod przedmówczyniami! Zdecydowanie nadruk ma zwracac uwagę, byc zauważalny!
A więc i uśmiech masz jak nikt
Do nieba z tobą chce się pójść
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości