|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Cześć!
Post: RE: Cześć!
| W podobnym temacie się już witałam, więc powtarzac nie będę, tylko powiem dzień dobry! |
|
Uśmiech |
Przedstaw się
|
6 |
21,963 |
04-27-2013, 04:41 PM |
| |
|
Wątek: Problem z klawiaturą
Post: RE: Problem z klawiaturą
| Racja, żeby było to skuteczne, to w ustawieniach trzeba pozmieniac to i owo, dobrze o tym wiedziec. |
|
Uśmiech |
Pomoc techniczna
|
7 |
25,322 |
04-27-2013, 04:40 PM |
| |
|
Wątek: Zamówienia
Post: RE: Zamówienia
| Fajnie, że ktoś już tam zamawiał i ma pozytywne doświadczenia, ja pewnie też popatrzę i coś sobie zamówię. Dzięki za podpowiedź, gdzie można zamawiac. |
|
Uśmiech |
Realizacje
|
5 |
19,615 |
04-27-2013, 04:39 PM |
| |
|
Wątek: Torby lniane
Post: RE: Torby lniane
| Ceny są moim zdaniem porównywalne, to jednak są naturalne tkaniny, droższe niż byle folia. Ale o ile są ładniejsze takie torby?! |
|
Uśmiech |
Torby ekologiczne
|
2 |
9,716 |
04-27-2013, 04:37 PM |
| |
|
Wątek: Minusy
Post: RE: Minusy
| W sumie to racja, to co wydaje się minusem, dla kogoś innego wcale minusem nie jest. Sama wolę dwie mniej wypakowane torby niż jedną bardzo wypchaną. |
|
Uśmiech |
Torby z juty
|
2 |
10,942 |
04-27-2013, 04:36 PM |
| |
|
Wątek: Fajne torby
Post: RE: Fajne torby
| Fajna ta torba, gdzie ją widziałaś, gdzie można taką kupic? Miałabym zabawny prezent dla koleżanki która mieszka w Hiszpanii. |
|
Uśmiech |
Galeria zdjęć
|
4 |
15,904 |
04-27-2013, 04:35 PM |
| |
|
Wątek: Torby z juty
Post: RE: Torby z juty
| Ja nie bardzo umiem odróżnic tkaniny z których wykonane są takie torby, jest na to jakiś prosty sposób?? |
|
Uśmiech |
Torby z juty
|
3 |
14,628 |
04-27-2013, 04:34 PM |
| |
|
Wątek: Kupię gramofon
Post: RE: Kupię gramofon
| Ja bym się podpięła pod temat, niekoniecznie retro, ale sama bym chętnie kupiła gramofon czy adapter, jak by to urządzenie nie nazywac... mam sporo płyt, przydałoby się czasem móc je posłuchac. |
|
Uśmiech |
Giełda
|
4 |
15,710 |
04-27-2013, 04:32 PM |
| |
|
Wątek: reklamówki biodegradowalne
Post: RE: reklamówki biodegradowalne
| Nie wiem wiele na ten temat, to nie będę się mądrzyc, ale też nie bardzo wierze, że one tak się szybko rozkładają te biodegradowalne torebki. |
|
Uśmiech |
Torby ekologiczne
|
3 |
12,490 |
04-27-2013, 03:50 PM |
| |
|
Wątek: Hej
Post: RE: Hej
| Macie rację, wypada się przywitac, nawet jeśli miałoby to byc dwa razy. Jestem Agnieszka, mieszkam w Warszawie i mam 28 lat. Pozdrawiam serdecznie! |
|
Uśmiech |
Przedstaw się
|
2 |
10,454 |
04-27-2013, 03:45 PM |
| |
|
Wątek: Filmy
Post: RE: Filmy
| Oglądam to co aktualnie w kinach ale tez starsze filmy ze względu na aktorów których lubię, często wracam do Skrzypka na dachu ze względu na wyjątkowo piękną muzykę! |
|
Uśmiech |
Off Topic
|
3 |
11,939 |
04-27-2013, 03:43 PM |
| |
|
Wątek: Książki
Post: RE: Książki
| Ja raczej nie książki tylko popularnonaukowe gazety i to najczęściej w internecie, tak najłatwiej jakoś mi chyba. |
|
Uśmiech |
Off Topic
|
6 |
21,076 |
04-27-2013, 03:42 PM |
| |
|
Wątek: Kupię filmy
Post: RE: Kupię filmy
| A chcesz te filmy takie oryginalne, znaczy ze sklepu lub z jakiejś gazety, tak? |
|
Uśmiech |
Giełda
|
2 |
10,263 |
04-27-2013, 03:41 PM |
| |
|
Wątek: Czyszczenie
Post: RE: Czyszczenie
| Taaaa, wiem coś o tym, już mi się zdarzyło popsuc sobie fajną torbę tym, że wrzuciłam do pralki z innymi rzeczami i wyprałam w gorącej wodzie i za długo się prało. |
|
Uśmiech |
Torby z juty
|
4 |
26,870 |
04-27-2013, 03:40 PM |
| |
|
Wątek: Sklepy
Post: RE: Sklepy
| Mnie się w ubraniowych nie zdarzyło, zawsze foliowe dają, za to w marketach budowlanych typu Leroy Merlin mają własnie papierowe, też płatne, ale jednak! |
|
Uśmiech |
Torby ekologiczne
|
4 |
22,166 |
04-27-2013, 03:23 PM |
| |
|
Wątek: Jak wykonać torby z nadrukiem
Post: RE: Jak wykonać torby z nadrukiem
| No tak, ale jak to zrobic tak po domowemu? Da się tak nie przemysłowo jakoś? Jedną czy dwie na własny użytek zrobic? |
|
Uśmiech |
Torby z nadrukiem
|
3 |
11,877 |
04-27-2013, 03:22 PM |
| |
|
Wątek: Najtaniej na rynku
Post: RE: Najtaniej na rynku
| Ja się też porozglądam, posprawdzam, porównam. Jestem dośc nieufna, będę dokładnie analizowac. |
|
Uśmiech |
Producenci i hurtownie
|
4 |
17,998 |
04-27-2013, 02:55 PM |
| |
|
Wątek: Router
Post: RE: Router
| Zdecydowanie tak! Nigdy nie wiadomo kiedy taka wiedza się może w życiu przydac? Jak ktoś przystępnie wyjaśni, to uważnie przeczytam! |
|
Uśmiech |
Pomoc techniczna
|
2 |
10,359 |
04-27-2013, 02:54 PM |
| |
|
Wątek: Torebki na pieczywo
Post: RE: Torebki na pieczywo
| A ja jeśli już kupuję pieczywo, to zwykle fabrycznie pakowane w folię, tyle, że nigdy nie kupuję na tyle dużo, żeby mi zapleśniało. |
|
Uśmiech |
Torby papierowe
|
6 |
21,421 |
04-27-2013, 02:53 PM |
| |
|
Wątek: Torby ksyksy
Post: RE: Torby ksyksy
| Nie są złe, ale nie wszystkie mi się podobają! Ale pomyślę, może sobie taką kupię?? |
|
Uśmiech |
Producenci i hurtownie
|
6 |
23,558 |
04-27-2013, 02:51 PM |